buycheapwholesalejerseys Poděkování_14

Níže posíláme i za nás ohlédnutí a ještě jednou velice děkujeme za vše. Kluci nezávisle na sobě se hned druhý den zeptali: "Kdy už zase půjdeme na pouť!" Tak se těšíme na příště!

Milí poutníci, děkujeme vám, že jsme mohli prožít naši první opravdovou pouť a zúčastnit se jí celá rodina. Chtěli jsme vyzkoušet, co naši kluci zvládnou a jestli je možné více dní putovat i s naším Kubíkem ve vozíku. Celé tři dny by byly pro Kubu velmi náročné, proto jsme moc vděčni za tu zkrácenou verzi. Stále nám ukazuje, že není darem jen pro naši rodinu, ale že dokáže obohatit všechny kolem sebe. A proto s ním musíme mezi lidi jezdit co nejvíce :), dokud to jde. Líbilo se nám, že během putování si každý mohl najít to, co mu vyhovuje. Prožívat Boží blízkost ve společných modlitbám a zpěvu, při povídání či v tichu nádherné české krajiny. Děkujeme za výjimečnost každého poutníka, která utvořila jedinečnou rodinu, plnou pokory a tolerance. Děkujeme celé farnosti za skvělou přípravu, za samotnou organizaci, za to že vždy věděli kudy jít, za velké zásoby jídla a za to, že toto společné dílo bylo dovršeno i díky požehnanému počasí. Uvítání a mše na Svaté Hoře byla vrcholem putování.

                                                                                                        Rodina Jílkova farnost Lukavec

 MLB Jerseys China