buycheapwholesalejerseys Poděkování_12

http://horn-art.vn/though/komissii-payza.html Milí organizátoři a poutníci!

Díky za dobrý nápad obnovit pěší putování na Svatou Horu. Chodím ráda různé poutě spojené s obnovou poutnictví v Čechách. Tato pouť na Svatou Horu byla však jiná, plná pohody a spokojenosti. Díky modlitbám a zpěvu jsme se všichni naladili na stejnou vlnu. Procesí vpředu s křížkem a Madonou dávalo všem sílu. Připadala jsem si jak v jiném světě, ta lehkost a energie. Nádherná podzimní krajina plná barev a slunce mé pocity ještě zesílila. Poutníci kolem, milí lidé cestou co nás zdravili, stařenka-pohádková babička v krásném starém domě, malé děti co se přidaly a vůbec nefňukaly, zvědavá zvířátka, to vše bylo neuvěřitelné. Tato pouť byla balzám na tělo i duši. Již vím, proč moje babička tak ráda vzpomínala a vyprávěla o pouti na Svatou Horu.                                                                Díky Majka Klimešová Střezimíř

 MLB Jerseys China